• (097) 488 78 78
  • (093) 585 43 00

Підбір і посадка рослин

Фахівцями нашої компанії буде відібраний тільки якісний, відповідних розмірів і сортів посадковий матеріал з усього асортименту представленого на "зеленому ринку" України і зарубіжжя.

Висадка рослин проводиться кваліфікованими бригадами вручну або за допомогою спецтехніки, будь-якої складності і з обов'язковим дотриманням усіх норм і правил.  Надаються гарантії!


Розплідник з туямитеплиця з декоративними квітамитеплиця з декоративними квітамиСадовий центрПересадка деревВисаджування деревВисаджування деревПересадка дерева

Створення посівних і рулонних газонів

Якщо комусь здається, що створення газонів це легко і просто, то він глибоко помиляється.  Красивий і правильний газон - найвимогливіший і складний елемент всього озеленення.  В абсолютній більшості випадків запорука красивої газонної галявини це не місце де він росте, а професіоналізм людей які його створили.

 

Багаторічний досвід в цій справі дозволяє нам називати себе професіоналами в створенні посівних і укладанні рулонних газонів.


Підготовка ділянки до укладання рулонних газонівПідготовка ділянки до посадки газонуПосів газонної травиПідготовка землі до укладання рулонних газоніврулонний газонрулонний газонукладання рулонного газонурулонний газон готовий проект

Розбивка квітників і клумб

Для створення квітників і клумб дуже важливо: розуміти доречність розташування, знати можливості поєднань сусідніх рослин, характеристики ґрунтів і т.д.  А також, вміти правильно і красиво вивести лінії кордонів квітника і посадок в ньому, грамотно і гармонійно вписати його в загальну концепцію ландшафтного дизайну всієї ділянки.

Дизайнери компанії Новий Стиль в повній мірі володіють цим мистецтвом.

 


Ландшафтний дизайн квітникЛандшафтний дизайн клумбатюльпанистворення квітників та клумбДизайн квітникалінії меж квітникаРозбивка квітників і клумбДизайн клумби


Дізнатись ціни


Замовити

вул.Набережно-лугова, 5.
м. Київ, Україна 04071

nstyl@ukr.net

(097) 488-78-78 - зас. директора
(093) 972-78-78
(050) 546-27-20
(067) 236-36-54 - директор
(093) 585-43-00