• (097) 488 78 78
  • (093) 585 43 00

Автоматичний полив

Автоматичний полив є невід'ємною частиною сучасного благоустрою ділянки - він не тільки приносить користь, але і залишається абсолютно невидимим, не порушуючи єдність оформлення ландшафту.  Система автоматичного поливу складається з комплексу труб, розташованих на глибині 30-40 см під землею.  Автоматичний полив на поверхні виглядає як окремі круги від водяних розеток і головок.  Центр ландшафтних послуг "Новий Стиль" допоможе вам підібрати систему автоматичного поливу, яка підходить під особливості ландшафту ділянки.  Ми також займаємося технічним обслуговуванням систем автоматичного поливу.  Автоматичний полив відносно дороге задоволення, але і незаперечний комфорт для господаря будь-якої ділянки.  Кому може принести задоволення боротьба зі шлангом в погожий ранок - набагато зручніше, якщо полив буде відбуватися сам по собі, автоматично.


Системи автоматичного поливу стають все більш популярними в громадських парках і на приватних присадибних ділянках.  Ви маєте можливість на довгі роки забезпечити оптимальний догляд за садом, встановивши системи поливу на своїй ділянці.  Точність і своєчасність поливу - це далеко не єдині переваги, які має система автополиву.

Важливим є той факт, що системи автоматичного поливу згодом дозволяють домогтися кардинального скорочення витрат на обслуговування зелених насаджень.

Автополив рослин здійснюється за допомогою сучасного обладнання і комплексу інженерних комунікацій.  Він повинен бути невидимим.  Так як вся система з пластикових труб, діаметр яких підібраний за результатами гідравлічного розрахунку, закладається на глибину 30-40 см разом з лінією управління.  На рівні землі залишаються тільки невеликі кружки від головок, водяних розеток і кришок коробів.

Система автополиву складається з поливальних головок, електромагнітних клапанів і пульта керування.  Найбільш поширеними є поливальні головки двох видів - роторні і статичні.

У роторних голівках використовуються спеціальні сопла, що розподіляють воду від 5 до 30 м. Для максимізації покриття площ найменшою кількістю головок з можливістю установки в самих важкодоступних місцях.

Статичні поливальні головки використовуються для поливу невеликих виділених зон (газону, клумб, квітників та ін.).  Крім стандартного набору сопел з радіусом дії до 5 м., додатково мають смугові, струменеві, баблери і мікроспреї.  Така різноманітність сопел дозволяє врахувати будь-які труднощі, які виникли з поливом самих несподіваних і непередбачуваних ландшафтів.

Глухим кутом центральної магістралі є електромагнітні клапани знаходяться в підземних коробах, які за сигналом з пульта управління включають і вимикають подачу води в зону поливу з різним набором поливальних головок.

Ми з радістю і на високому рівні надамо Вам послугу з проектування та встановлення системи автополиву.  Пам'ятайте, що професійно спроектований автоматичний полив може довго і надійно працювати в різних режимах і забезпечувати оптимальний полив зелених насаджень.Дізнатись ціни


Замовити

вул.Набережно-лугова, 5.
м. Київ, Україна 04071

nstyl@ukr.net

(097) 488-78-78 - зас. директора
(093) 972-78-78
(050) 546-27-20
(067) 236-36-54 - директор
(093) 585-43-00